Genco Ecer – Vur

admin 28 Ocak 2017 Yorum yapılmamış

Genco Ecer – Vur

Ecer’in annesi Ankaralı babası ise Kıbrıs Türküdür. Ecer 13 Aralık 1985 Ankara’da doğmuş fakat bir süre sonra Kıbrıs’a yerleşmiştir. Pop müzik tarzında şarkılar yazar, söyler ve besteler. Plak şirketleri Seyhan Müzik, DMC, Poll Production’dır. Genco Ecer eğitimini Yakın Doğu Üniversitesi ile tamamlamıştır. Günümüzde çalıştığı plak şirketi Seyhan Müzik’tir. Öncelikle spora yönelen Ecer Atletizm sporunda milli takıma girmiş ve Finlandiya’da Kıbrıs’ı temsil etmiştir. Bu spor dalında bir altın, bir gümüş madalyası vardır. Atletizmden sonra Ecer lisanslı olarak Basketbol ve yüzme sporları ile uğraştı.

Sonra Soner Sarı Kabadayı’nın keşfiyle de müzik dünyasına atılmıştır. Kandıramazsın albümü ile müzik dünyasına adımını atan Genco Ecer oldukça yüksek bir dinleyici kitlesi elde etmiştir. Yakışıklılığı, muhteşem fiziği ve şarkılarıyla büyük ses getirmiştir. Pop tarzı olan albümü Kandıramazsın 10 şarkıdan oluşmaktadır. Albümdeki 8 şarkının sözleri ve müzikleri Genco Ecer’e aittir. Albümünün aranjelerini Açelya Ülgenay ve Tolga Tümözen yapmıştır. Çok güzel de dans edebilen Genco Ecer dünyada çok popüler olan c-walk dansı ile de adını duyurmuştur.

Her seferinde haddini bildiğini ve müzik dünyasında henüz yeni olduğunu söyleyen Ecer albümünü geciktirmeyi düşündüğünü fakat albüm çok güzel sonuçlandığından dolayı albümü hemen paylaşmak istediğini de dile getirmektedir. Kandıramazsın adlı albümündeki şarkılar: Kandıramazsın, Seninim, Yalvarırım, Aldanma, Bana Sordunmu, Sen ve Ben, Caksın, I Just Wanna, Vur, Sensiz Olamam, Dur. Ayrıca şunu da söylemeden geçmemeliyiz ki 2009 yılında çıkardığı bu albümündeki Genco Ecer – Vur adlı şarkı klibi büyük bir ün salmış ve Youtube adlı bir video paylaşım sitesinde 75. 419 kere izlenmiştir.

Whatsapp'da Paylaş
Etiketler:

Bir Cevap Yazın