Emre Aydın’dan Büyük Sürpriz Buralar Yalan

admin 25 Ocak 2017 Yorum yapılmamış

Emre Aydın- Buralar Yalan

Şubat 1981 doğumlu olan sanatçı; kariyer yaşamına İzmir Bornova da mevcut çeşitli yerlerde sahne alarak canlı müzik eşliğinde çıkmaya başlamıştır. Müziğe olan ilgisi ve isteği sebebi ile kurduğu grubu ile birlikte 2002 yılında Türkiye içerisinde düzenlenen yarışma ile katıldığı şarkı ile birlikte ikinci olmayı başarmıştır. Birbirini izleyen dönemler de albüm çalışmaları başlamıştır. 2006-2014 yılı içerisinde farklı kategorilerde ödüller almaya hak kazanarak; kariyer yaşamına oldukça büyük katkılarda bulunmuştur.

Emre Aydın’dan Büyük Sürpriz;

Buralar yalan şarkısında oldukça değişik yöntem izleyen Emre Aydın, sanatçı ve yönetmenliği aynı anda sürdürerek, hayranlarını ve sanatçı dostlarını şaşırtmayı başarmıştı. Görüntü için oldukça mekan arayan Aydın son olarak kendisini Karadeniz’in güzellikleri içerisinde Ordu’da çekim yapmıştır.

“Buralar Yalan” adlı şarkısı 2013 yılına ait Eylül Geldi Sonra adını verdiği albümüne aittir. Gündeme gelen “Eylül Geldi Sonra” adındaki son albümü ile kendi eserlerinin yanı sıra birçok ünlü isime de yer vermiştir. Şarkı sözlerinin genelinde dikkat çeken unsur ise; zamanın terimi olmuştur. Albümde ilk klibini eyvah isimli şarkıya çekmesi, kendi üzerinde büyük dikkat çekmeye neden olarak, albüme olan merakın da artmasını sağladı. Bu sayede albüm satış yükselerek, şarkıların bilinirlilik seviyelerinin de artması sağlanmış oldu. Tüm bu etkenler albümün dijital mecra içerisinde en çok dinlenenler arasına girme fırsatını sunmuş oldu.

Whatsapp'da Paylaş

Bir Cevap Yazın